شایعاتی مبنی بر راه اندازی سامسونگ گلکسی S21 FE در 20 اکتبر با گزارش های لغو در تضاد است - حقیقت چیست؟

به نقل از پلتفرم خبری کره ای دیجیتال دیلی ، گفته می شود که سامسونگ گلکسی S21 FE ، جایگزین ارزان تر برای گلکسی اس 21 ، با موانع راه اندازی روبرو شده است. گفته می شود که مقامات سامسونگ به تأخیر انداختن عرضه آن فکر می کردند و حتی در نظر داشتند که به دلیل کمبود تراشه جهانی ، راه اندازی را به طور کامل لغو کنند.

با این حال ، نشت جدیدی از Naver ، یک وبلاگ کره ای ، با گزارش فوق الذکر مغایرت دارد و ادعا می کند که Galaxy S21 FE در رویداد آینده Galaxy Unpacked 2 سامسونگ (از طریق DigitalTrends) فاش می شود.

سامسونگ گلکسی S21 FE ممکن است به زودی عرضه شود

Naver با استناد به منابع زنجیره تامین ، گزارش می دهد که Galaxy S21 FE در Samsung Galaxy Unpacked Part 2 در 20 اکتبر معرفی می شود. تلفن میان رده در آن تاریخ برای پیش خرید در دسترس خواهد بود و در 29 اکتبر در قفسه فروشگاه ها عرضه می شود

گفته می شود که Galaxy S21 FE از پردازنده Snapdragon 888 استفاده می کند. همانطور که گفته شد ، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه غول فناوری کره ای در تلاش است تا در میان کمبود نیمه هادی ها ، چیپست ها را به دست آورد – به ویژه اینکه Snapdragon 888 در Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 3 و خط S21 نیز وجود دارد. اما DigitalTrends اشاره می کند که سامسونگ ممکن است راهی برای دور زدن این مشکل با محدود کردن کشورهای راه اندازی پیدا کرده باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که سامسونگ از پردازنده Exynos به عنوان جایگزین استفاده کند.

ظاهرا Galaxy S21 FE دارای حداقل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، حداقل 6 گیگابایت رم و سه دوربین است. گزینه های رنگی شامل بنفش ، سفید ، خاکستری ، سبز و آبی روشن است.

گزارشات متناقضی در مورد سرنوشت Galaxy S21 FE وجود دارد ، بنابراین باید تا هفته آینده منتظر بمانیم تا بفهمیم کدام شایعه دقیق است.

رویداد Samsung Galaxy Unpacked Part 2 ساعت 10 صبح به وقت محلی به صورت زنده در YouTube پخش می شود. اگر نمی توانید رویداد را تماشا کنید ، نگران نباشید. با پیشرفت رویداد ، آخرین اخبار را برای شما خواهیم داشت. در کنار Galaxy S21 FE ، ما منتظر گزینه های سفارشی سازی جدیدی برای Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 هستیم.