سیستم ضد تقلب جدید Call of Duty شامل یک درایور سطح هسته برای گرفتن افراد فریبکار کامپیوتر است

اکتیویژن سرانجام در حال مبارزه با تقلب در Call of Duty Warzone است. سیستم جدید تقلب Ricochet در Call of Duty Warzone و Call of Duty Vanguard در حال ورود است. این سیستم از ترکیبی از درایور سطح رایانه ، الگوریتم های یادگیری ماشین برای بررسی رفتار بازیکنان و \”تیمی از متخصصان اختصاصی\” که برای بررسی کلاهبرداران کار می کنند ، استفاده خواهد کرد.

درایور سطح رایانه شخصی به صورت داخلی برای فرانچایز Call of Duty توسط Activision توسعه داده شده است ، و برای اولین بار برای Call of Duty Warzone با به روز رسانی Pacific عرضه می شود. بازی های رایانه ای به طور فزاینده ای از درایورهای سطح هسته برای تشخیص تقلب پیچیده استفاده می کنند ، اما از آنجا که در ویندوز بسیار بالا اجرا می شوند ، همیشه نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد چنین رویکردی وجود دارد.

 

به گفته Activision ، سیستم ضد تقلب Ricochet در Call of Duty همیشه روشن نخواهد بود. این بدان معناست که درایور سطح هسته فقط هنگامی که Call of Duty Warzone را باز می کنید کار می کند و هنگام خروج درایور خاموش می شود. راننده خود بر روند تعامل با Warzone نظارت می کند تا ببیند آیا آنها سعی در تزریق کد یا دستکاری بازی دارند یا خیر ، و نتایج را دوباره گزارش می کند.

اکتیویژن می گوید که راننده را در طیف وسیعی از رایانه های شخصی آزمایش کرده است ، و هنگامی که به روزرسانی نقشه Pacific در اواخر امسال راه اندازی شد ، لازم است Call of Duty Warzone را بازی کند. درایور سطح هسته در نهایت \”بعداً\” به Call of Duty Vanguard می رسد.

بازیکنان Call of Duty از این تلاش جدید ضد تقلب استقبال خواهند کرد ، حتی اگر سوالات و نگرانی های اجتناب ناپذیری در مورد درایور سطح هسته وجود داشته باشد. این فقط یک روز پس از آن است که حساب اصلی توییتر Call of Duty هشدار جدی به کلاهبرداران داد \”فریبکاران خوش آمدید. هیچ تحملی برای افراد متقلب وجود ندارد و به زودی متوجه منظور ما خواهید شد. \”

در حالی که اکتیویژن هزاران حساب را ممنوع کرده است ، تقلبگران هنوز ماهها Call of Duty Warzone را خراب کرده اند. بازیکنان برجسته Warzone در مورد این مشکل بسیار صحبت کرده اند ، و Raven Software را مجبور کرده است که بیشتر در مورد مسائل تقلب ارتباط برقرار کند و در ماه آگوست قول یک سیستم کامل ضد تقلب را بدهد.

Call of Duty Warzone تنها بازی رایانه ای نیست که تحت تأثیر کلاهبرداران قرار گرفته است. تقلب در برخی از برترین بازی های رایانه ای جهان در سال گذشته بدتر شده است ، و amimbots و wallhacks اکنون در رقابتی ترین تیراندازان صنعت رایج هستند. Aimbots به طور خودکار روی حریف قفل می شود و ضربه زدن به سر را آسان می کند. Wallhacks همه را در نقشه نشان می دهد ، بنابراین متقلبان با دانستن اینکه مخالفانشان در هر زمان کجا هستند از مزیت بزرگی برخوردار می شوند.

صنعت در مبارزه با تقلب کنندگان حتی با ابزارهایی مانند Easy Anti Cheat و BattlEye که از درایورهای سطح هسته نیز استفاده می کنند ، مبارزه می کند. Valorant با درایور سطح سفارشی خود موفقیت هایی کسب کرده است ، اما داشتن یک تیم اختصاصی برای مبارزه با هکرها و نویسندگان بدافزار هنوز سرمایه گذاری بزرگی است. این یک بازی موش و گربه مداوم است ، زیرا هکرها مرتباً در زمینه محافظت کار می کنند.

برای مقابله واقعاً با این مشکل ، ممکن است به یک صنعت هماهنگ تر نیاز باشد. مایکروسافت دارنده پلتفرم ویندوز است ، اما سیستم ضد تقلب \”TruePlay\” این شرکت برای ویندوز 10 هرگز عملی نشد. این برنامه برای برنامه های کاربردی محدود به پلتفرم جهانی ویندوز (UWP) بود که اکثر توسعه دهندگان بازی آن را نادیده گرفته اند و مشخص نیست که آیا مایکروسافت تا به حال یک راه حل کامل ضد تقلب در سطح هسته ویندوز برای کمک به توسعه دهندگان بازی ارائه کرده است.