TECNO CAMON 17 اواخر امسال HiOS 8.5 را بر اساس Android 12 دریافت می کند

تکنو امروز اعلام کرد که CAMON 17 جزو اولین گوشی هایی است که به روزرسانی اندروید 12 را دریافت می کند و امنیت و حریم خصوصی ، اتصال ، تجربه کاربر ، بازی و موارد دیگر را بهبود می بخشد. اندروید 12 به زودی با HiOS 8.5 TECNO برای CAMON 17 عرضه می شود.

HiOS8.5 سفارشی به طور همزمان در CAMON 17 با به روزرسانی اندروید 12 راه اندازی می شود. تا پایان سال جاری ، کاربران CAMON 17 در سطح جهانی از ارتقاء نسخه 12 اندروید پشتیبانی خواهند شد. همچنین اندروید 12 به زودی برای PHANTOM X در دسترس خواهد بود. سری CAMON 17 در ماه ژوئیه در هند راه اندازی شد.

بر اساس اندروید 12 جدید ، HiOS 8.5 دوباره طراحی می شود تا برای کاربران احساس پاسخگویی و بصری بیشتری داشته باشد و تم های یکپارچه را در برنامه ها و حتی دستگاه ها ارائه دهد. به عنوان مثال ، ابزارک ها در Android 12 گردتر و در دسترس تر ظاهر می شوند ، به طوری که کاربران می توانند اطلاعات را با سهولت بازیابی کنند.

از نظر حفظ حریم خصوصی ، نیز HiOS  بهینه سازی شده است. مفهوم امنیتی Za Hooc که یکپارچه نرم افزار و سخت افزار است ، سال گذشته به تازگی راه اندازی شد. این شامل اعلان های کلیپ بورد و مکان های تقریبی با Android 12 نیز می شود.

عملکردهای مربوط به بازی در HiOS 8.5  بیشتر بهینه می شوند و ویژگی  رد تماس ها نیز همچنان بهینه سازی می شوند.

استفان ها ، مدیر کل TECNO در مورد این به روز رسانی اظهار نظر کرد:

TECNO همیشه متعهد بوده است که در بازارهای نوظهور با فناوری های پیشرفته همزمان با روندهای صنعت و بهینه سازی مستمر تجربه استفاده از دستگاه های ما ، کاربران را در بازارهای نوظهور در اختیار کاربران قرار دهد. ما از به روزرسانی های اندروید 12 هیجان زده هستیم ، که تجربه راحت تر و شخصی تری را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد ، از طراحی جدید رابط کاربری گرفته تا ارتقاء امنیت و حفاظت از حریم خصوصی.